
Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Luke Beens

Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Luke Beens
| Korps | 07 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 07-31 Wageningen |
| Roepnummer | 07-3181 > 07-3182 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Multilift |
| Kenteken | BS-LZ-97 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Dienstjaren | 2006 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 280 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 246 cm |
| Lengte | 620 cm |
| Massa ledig | 8.420 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 10.180 kg |
| Massa maximaal | 18.600 kg |
| Massa rijklaar | 8.550 kg |
| Bijzonderheden |
|---|