
Foto: HV-Nederland.weebly.com
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 07 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 07-12 Hoevelaken |
| Roepnummer | 07-1280 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Caddy |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 20-JFF-3 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 75 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.374 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 661 kg |
| Massa maximaal | 2.035 kg |
| Massa rijklaar | 1.474 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
