
Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 07 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 07-19 Scherpenzeel |
| Roepnummer | 07-3001 > 07-1001 |
| Voorganger | 07-1001 Dienstbus (2-KFZ-70) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Vito |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | PX-067-Z |
| Bouwjaar | 2017 |
| Dienstjaren | 2017 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 136 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.910 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.190 kg |
| Massa maximaal | 3.100 kg |
| Massa rijklaar | 2.010 kg |
| Bijzonderheden |
|---|