
Foto: Ramon Versteeg (2023)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Ramon Versteeg (2023)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 06 - Brandweer Noord en Oost-Gelderland (VNOG) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 06-72 District Achterhoek Noord |
| Roepnummer | 06-8132 > 06-7236 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS09 LD2.800 HD265 T1.500 S40 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Ecoliner |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BH-LN-05 |
| Bouwjaar | 1999 |
| Dienstjaren | 1999 t/m 2024 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 241 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 9.980 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.020 kg |
| Massa maximaal | 12.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.080 kg |
| Bijzonderheden |
|---|