
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Chiem Mentink (2018)

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Chiem Mentink (2018)
| Korps | 06 - Brandweer Noord en Oost-Gelderland (VNOG) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 06-71 District Midden |
| Roepnummer | 06-9331 > 06-6531 > 06-7138 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD3.250 HD240 T3.000 S**** |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BN-PN-55 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Dienstjaren | 2003 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 245 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 9.560 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.440 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 9.660 kg |
| Bijzonderheden |
|---|