06-6707 Dienstauto (97-TV-ZF)

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto
DA-4 |
|---|
| Merk | KIA |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 97-TV-ZF |
|---|
| Bouwjaar | 2007 |
|---|
| Dienstjaren |
2007 t/m 2019 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 143 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.241 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | Onbekend |
|---|
| Massa maximaal | 1.770 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.341 kg |
|---|
Bijzonderheden