05-9283 Gereedschap/Materiaalvoertuig

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Emiel Geerding
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | GM - Gereedschappen/Materialen voertuig |
|---|
| Merk | Renault |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | BX-DJ-50 |
|---|
| Bouwjaar | 2009 |
|---|
| Dienstjaren |
2009 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 129 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 220 cm |
|---|
| Lengte | 673 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 3.315 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.685 kg |
|---|
| Massa maximaal | 5.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 3.415 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2009-2014 Enschede 05-4187
2014-2017 Regionaal 05-9487
|
|---|