
Foto: Anton Schelfhorst (2025)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 05 - Brandweer Twente (VRT) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 05-80 Oefencentrum Troned |
| Roepnummer | 05-9203 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto DA-6 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Caddy |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | J-498-BT |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 102 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.474 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 906 kg |
| Massa maximaal | 2.380 kg |
| Massa rijklaar | 1.574 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
