
Foto: Anton Schelfhorst (2016)
05-9103 Dienstauto (3-TGS-67)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 5 - Brandweer Twente (VRT) » 05-9103 Dienstauto (3-TGS-67)

Foto: Anton Schelfhorst (2016)
| Korps | 05 - Brandweer Twente (VRT) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 05-90 Regionaal |
| Roepnummer | 05-9103 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Golf |
| Opbouw | Eigenbouw |
| Kenteken | 3-TGS-67 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Dienstjaren | 2014 t/m 2019 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 179 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.294 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 586 kg |
| Massa maximaal | 1.880 kg |
| Massa rijklaar | 1.394 kg |
| Bijzonderheden | Piketauto Meldkamer |
|---|