05-5101 Dienstbus (84-PB-KG)

Foto: Emiel Geerding
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DB - Dienstbus
DB-9 |
|---|
| Merk | Renault |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 84-PB-KG |
|---|
| Bouwjaar | 2004 |
|---|
| Dienstjaren |
2004 t/m 2014 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 114 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.804 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 996 kg |
|---|
| Massa maximaal | 1.800 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.904 kg |
|---|
Bijzonderheden