
Foto: Archief Brandweerforum
05-5101 Dienstauto (4-TGH-49)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 5 - Brandweer Twente (VRT) » 05-5101 Dienstauto (4-TGH-49)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 05 - Brandweer Twente (VRT) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 05-51 Rijssen |
| Roepnummer | 05-5101 |
| Voorganger | 05-5101 Dienstbus (84-PB-KG) |
| Opvolger | 05-5101 Dienstauto |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Polo |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 4-TGH-49 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Dienstjaren | 2014 t/m 2019 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 90 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.079 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 601 kg |
| Massa maximaal | 1.680 kg |
| Massa rijklaar | 1.179 kg |
| Bijzonderheden |
|---|