
Foto: Gideon Bekers (2021)
05-0110 Dienstauto (L-698-JG)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 5 - Brandweer Twente (VRT) » 05-0110 Dienstauto (L-698-JG)

Foto: Gideon Bekers (2021)
| Korps | 05 - Brandweer Twente (VRT) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 05-41 Enschede Hoofdpost |
| Roepnummer | 05-9103 > 05-9303 > 05-0110 |
| Voorganger | 05-9103 Dienstauto (3-TGS-67) |
| Opvolger | 05-9103 Dienstauto |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen T-Roc |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | L-698-JG |
| Bouwjaar | 2021 |
| Dienstjaren | 2021 t/m 2024 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.254 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 616 kg |
| Massa maximaal | 1.870 kg |
| Massa rijklaar | 1.354 kg |
| Bijzonderheden |
|---|