

Foto’s: Ramon Versteeg (2017)


Foto’s: Ramon Versteeg (2017)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-10 Regionaal |
| Roepnummer | 04-1601 > 04-2807 > 04-DB0012 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-6 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 7-VXD-70 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Dienstjaren | 2017 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 179 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.995 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.005 kg |
| Massa maximaal | 3.000 kg |
| Massa rijklaar | 2.095 kg |
| Bijzonderheden | 2012-2017 Zwolle 04-1601 |
|---|