
Foto: Ramon Versteeg (2024)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-19 Staphorst |
| Roepnummer | 04-1930 |
| Voorganger | 04-1930 Tankautospuit (BS-VD-26) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD**** HD**** T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | 54-BXG-1 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2024 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 289 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 9.650 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.850 kg |
| Massa maximaal | 15.500 kg |
| Massa rijklaar | 9.750 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
