

Foto’s: Wim Schuitema (2025)


Foto’s: Wim Schuitema (2025)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-19 Staphorst |
| Roepnummer | 04-1930 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 04-1930 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS09 LD3.250 HD240 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BS-VD-26 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Dienstjaren | 2007 t/m 2024 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 247 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 246 cm |
| Lengte | 706 cm |
| Massa ledig | 11.540 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.960 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 11.660 kg |
| Bijzonderheden |
|---|