

Foto’s: Wim Schuitema (2025)


Foto’s: Wim Schuitema (2025)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-10 Regionaal |
| Roepnummer | 04-1705 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | T-681-KR |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2023 t/m heden |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.713 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 557 kg |
| Massa maximaal | 2.270 kg |
| Massa rijklaar | 1.813 kg |
| Bijzonderheden |
|---|