
Foto: Jordi Stroot (2023)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-16 Zwolle (Hoofdpost) |
| Roepnummer | 04-1680 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | GM - Gereedschappen/Materialen voertuig |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 52-BPN-8 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Dienstjaren | 2023 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 190 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 4.300 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.190 kg |
| Massa maximaal | 7.490 kg |
| Massa rijklaar | 4.400 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | T.b.v. Ademlucht Import Voertuig |
|---|
