
Foto: Jordi Stroot (2024)


Foto’s: Ramon Versteeg

Foto: Jordi Stroot (2024)


Foto’s: Ramon Versteeg
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-16 Zwolle (Noord) |
| Roepnummer | 04-1631 > 04-1632 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD240 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BX-RF-33 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2010 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 247 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 245 cm |
| Lengte | 722 cm |
| Massa ledig | 9.055 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.935 kg |
| Massa maximaal | 15.990 kg |
| Massa rijklaar | 9.155 kg |
| Bijzonderheden |
|---|