
Foto: Ruben Riesebosch (2024)
04-1600 Terreinvaardig Personeel/Materiaalvoertuig
Home » Voertuigen » Regio 4 - Brandweer IJsselland (VRIJ) » 04-1600 Terreinvaardig Personeel/Materiaalvoertuig

Foto: Ruben Riesebosch (2024)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-16 Zwolle (Hoofdpost) |
| Roepnummer | 04-1600 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Amarok |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | VGV-48-L |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 204 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.119 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 801 kg |
| Massa maximaal | 2.920 kg |
| Massa rijklaar | 2.219 kg |
| Bijzonderheden | Is trekkend voertuig van de 04-1611. |
|---|