
Foto: Archief Brandweerforum (2022)
04-1181 Personeel/Materiaalvoertuig Vakbekwaamheid
Home » Voertuigen » Regio 4 - Brandweer IJsselland (VRIJ) » 04-1181 Personeel/Materiaalvoertuig Vakbekwaamheid

Foto: Archief Brandweerforum (2022)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-16 Zwolle (Hoofdpost) |
| Roepnummer | 04-1181 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-5 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VPX-04-V |
| Bouwjaar | 2022 |
| Dienstjaren | 2022 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 170 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.339 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.161 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.439 kg |
| Bijzonderheden |
|---|