
04-1086 Vrachtwagen Logistiek


| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-10 Regionaal |
| Roepnummer | 04-1680 > 04-1086 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | VW - Vrachtwagen |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | V-823-JS |
| Bouwjaar | 2017 |
| Dienstjaren | 2017 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 163 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.660 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 840 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.760 kg |
| Bijzonderheden |
|---|