
Foto: Wim Schuitema (2026)

Foto: Sem Dammer (2023)

Foto: Wim Schuitema (2026)

Foto: Sem Dammer (2023)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-10 Regionaal |
| Roepnummer | 04-1020 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Vito |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | V-122-TR |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 190 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.033 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 767 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 2.133 kg |
| Bijzonderheden |
|---|