
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-75 Bedrijfsbrandweer Philips Drachten |
| Roepnummer | DB1 > 19-779 > 02-7001 > 7009 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-7001 Dienstbus |
Voertuiggevens
| Type | DB - Dienstbus DB-7 |
|---|---|
| Merk | Opel |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 14-FX-HB |
| Bouwjaar | 2000 |
| Dienstjaren | 2013 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 80 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.771 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.029 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 1.871 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2000-2013 Drachten (DB1 > 19-779 > 02-7001) 2013-heden Philips Drachten (7009 > Philips Drachten) T.b.v. bedrijfsbrandweer |
|---|
