
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Wim Schuitema

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Wim Schuitema
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-57 Sneek |
| Roepnummer | TS Echten > 02-6631 > 02-0238 > 02-7538 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD3.250 HD240 T2.000 S40 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BS-LV-49 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Dienstjaren | 2006 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 245 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 695 cm |
| Massa ledig | 10.940 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.560 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 11.052 kg |
| Bijzonderheden | 2006-2023 Echten (TS Echten > 02-6631) 2023-2025 Sneek (02-0238) 2025-heden Sneek (02-7538) T.b.v. Vakbekwaamheid |
|---|