02-7537 Tankautospuit Vakbekwaamheid

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS07 LD3.250 HD240 T1.500 S**** |
|---|
| Merk | MAN |
|---|
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Godiva |
|---|
| Kenteken | BX-DJ-17 |
|---|
| Bouwjaar | 2009 |
|---|
| Dienstjaren |
2009 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 239 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 250 cm |
|---|
| Lengte | 722 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 10.175 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 4.825 kg |
|---|
| Massa maximaal | 15.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 10.275 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2009-2025 Koudum (02-5634)
2025-heden Joure (02-7537)
T.b.v. Vakbekwaamheid
|
|---|