
Foto: 112FotografieHarlingen (2025)

Foto: Ramon Versteeg (2018)

Foto: Wim Schuitema

Foto: 112FotografieHarlingen (2025)

Foto: Ramon Versteeg (2018)

Foto: Wim Schuitema
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-61 Leeuwarden Hoofdpost |
| Roepnummer | TS Stiens > 02-5231 > 02-7338 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS06 LD3.250 HD240 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BS-VH-53 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Dienstjaren | 2007 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 245 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 700 cm |
| Massa ledig | 10.580 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.920 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 10.693 kg |
| Bijzonderheden | 2007-2025 Stiens (TS Stiens > 02-5231) 2025-heden Leeuwarden (02-7338) T.b.v. Vakbekwaamheid. Regionaal voertuig. |
|---|