02-7208 Personeel/Materiaalvoertuig
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig
PM-2 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Citan |
|---|
| Opbouw | Abiom |
|---|
| Kenteken | X-266-VX |
|---|
| Bouwjaar | 2024 |
|---|
| Dienstjaren |
2024 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 116 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.578 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 621 kg |
|---|
| Massa maximaal | 2.199 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.678 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | T.b.v. logistieke ondersteuning mestincidenten. Regionaal voertuig |
|---|