02-7201 Dienstauto (64-SB-GS)

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto
DA-5 |
|---|
| Merk | Ford |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 64-SB-GS |
|---|
| Bouwjaar | 2005 |
|---|
| Dienstjaren |
2005 t/m 2021 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 68 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.036 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 514 kg |
|---|
| Massa maximaal | 1.560 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.136 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2005-2015 Dokkum (DA6 > 02-7207)
2015-2021 Dokkum (02-7201)
|
|---|