
Foto: Wim Schuitema (2019)

Foto: Wim Schuitema

Foto: Wim Schuitema (2019)

Foto: Wim Schuitema
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-70 Drachten |
| Roepnummer | DA1 > 02-7201 > 02-7003 |
| Voorganger | 02-7003 Dienstauto (TV-GG-08) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 32-HJD-7 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2008 t/m 2018 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 136 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.395 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 605 kg |
| Massa maximaal | 2.000 kg |
| Massa rijklaar | 1.495 kg |
| Bijzonderheden | 2008-2015 Dokkum (DA1 > 02-7201) 2015-2018 Drachten (02-7003) |
|---|