
Foto: Archief Brandweerforum
02-6404 Dienstauto (TV-GG-08)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-6404 Dienstauto (TV-GG-08)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-64 Heerenveen |
| Roepnummer | DA1 > 660 > 02-7002 > 02-6404 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-6404 Dienstauto |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Opel |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | TV-GG-08 |
| Bouwjaar | 1998 |
| Dienstjaren | 1998 t/m 2015 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 116 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.149 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 581 kg |
| Massa maximaal | 1.730 kg |
| Massa rijklaar | 1.249 kg |
| Bijzonderheden | 1998-2010 Drachten 02-7003 2010-2015 Heerenveen 02-6404 |
|---|