
Foto: Sjoerd Hiemstra (2026)

Foto: 112FotografieHarlingen (2025)

Foto: Sjoerd Hiemstra (2026)

Foto: 112FotografieHarlingen (2025)
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-70 Oudega |
| Roepnummer | 02-7007 |
| Voorganger | 02-7007 Dienstbus (08-SLZ-3) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Abiom |
| Kenteken | HFR-70-T |
| Bouwjaar | 2025 |
| Dienstjaren | 2025 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 136 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.908 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.192 kg |
| Massa maximaal | 3.200 kg |
| Massa rijklaar | 2.008 kg |
| Bijzonderheden |
|---|