
Foto: 112fotografieHarlingen (2026)

Foto: John Lammes (2020)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: 112fotografieHarlingen (2026)

Foto: John Lammes (2020)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-64 Jubbega |
| Roepnummer | 02-6731 > 02-0239 > 02-6433 |
| Voorganger | 02-6433 Tankautospuit (34-BKN-8) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD**** T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
| Pomp | Jöhstadt |
| Kenteken | 40-BKN-8 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 243 cm |
| Lengte | 720 cm |
| Massa ledig | 10.800 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.200 kg |
| Massa maximaal | 16.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.900 kg |
| Bijzonderheden |
|---|