
Foto: 112FotografieHarlingen (2025)

Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: 112FotografieHarlingen (2025)

Foto: Ramon Versteeg (2020)
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-61 Leeuwarden Hoofdpost |
| Roepnummer | 02-6580 > 02-6182 |
| Voorganger | 02-6182 Haakarmvoertuig (BV-FZ-65) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Multilift / Hiab |
| Kenteken | 30-BNP-7 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 326 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 12.090 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 15.910 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 12.190 kg |
| Bijzonderheden | 2019-2025 Joure |
|---|