02-6120 Gevaarlijke Stoffen Snel Inzetbare Eenheid

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | OGS - Ongeval Gevaarlijke Stoffen voertuig |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | BP-PN-20 |
|---|
| Bouwjaar | 2004 |
|---|
| Dienstjaren |
2004 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 5 stuks |
|---|
| Vermogen | 156 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 199 cm |
|---|
| Lengte | 660 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 3.100 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.500 kg |
|---|
| Massa maximaal | 4.600 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 3.200 kg |
|---|
Bijzonderheden