

Foto: Wim Schuitema (2019)

Foto: Ramon Versteeg (2019)


Foto: Wim Schuitema (2019)

Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-57 Sneek |
| Roepnummer | 02-5709 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | GM - Gereedschappen/Materialen voertuig |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VZ-295-X |
| Bouwjaar | 2016 |
| Dienstjaren | 2016 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.979 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 821 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 2.079 kg |
| Bijzonderheden |
|---|