
02-5706 Dienstauto


| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-57 Sneek |
| Roepnummer | 02-5706 |
| Voorganger | 02-5706 Dienstauto (06-KPZ-5) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Opbouw | Abiom |
| Kenteken | N-389-FL |
| Bouwjaar | 2021 |
| Dienstjaren | 2023 t/m heden |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 3 stuks |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.277 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 613 kg |
| Massa maximaal | 1.890 kg |
| Massa rijklaar | 1.377 kg |
| Bijzonderheden | Regionaal Inzetbaar |
|---|