
Foto: Wim Schuitema (2021)

Foto: Wim Schuitema

Foto: Wim Schuitema (2021)

Foto: Wim Schuitema
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-47 Vlieland |
| Roepnummer | 722 > 02-4731 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS09 LD3.250 HD240 T3.000 S40 |
|---|---|
| Merk | Scania |
| Opbouw | Mucar |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BN-LD-38 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Dienstjaren | 2003 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 340 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 755 cm |
| Massa ledig | 11.620 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 7.380 kg |
| Massa maximaal | 19.000 kg |
| Massa rijklaar | 11.720 kg |
| Bijzonderheden |
|---|