


Foto: Ramon Versteeg



Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-46 Harlingen |
| Roepnummer | 02-4611 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | OR - Oppervlakte Redding Team voertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | Profiglass |
| Kenteken | V-347-TG |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 163 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.532 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 968 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.632 kg |
| Bijzonderheden |
|---|