02-4302 Dienstauto (97-FS-TK)

Foto: Dennis Kempers
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto
DA-5 |
|---|
| Merk | Volkswagen Golf |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 97-FS-TK |
|---|
| Bouwjaar | 2000 |
|---|
| Dienstjaren |
2000 t/m 2015 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 90 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.267 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 578 kg |
|---|
| Massa maximaal | 1.845 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.367 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2000-2009 Heerenveen (DA1)
2009-2013 Schiermonnikoog (02-4102)
2013-2015 De Westereen (02-4302)
|
|---|