02-4302 Dienstauto (23-XX-GX)

Foto: Wim Schuitema

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto
DA-5 |
|---|
| Merk | Volkswagen Golf |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 23-XX-GX |
|---|
| Bouwjaar | 2007 |
|---|
| Dienstjaren |
2007 t/m 2019 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 105 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.226 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 664 kg |
|---|
| Massa maximaal | 1.890 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.326 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2007-2015 Leeuwarden (PM5 > 02-6105)
2015-2019 De Westereen (02-4302)
|
|---|