
Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HW - Hoogwerker
HW-32 |
|---|
| Merk | Volvo FM |
|---|
| Opbouw | Metz-Wumag / Rosenbauer |
|---|
| Kenteken | 78-BKP-5 |
|---|
| Bouwjaar | 2018 |
|---|
| Dienstjaren |
2018 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 378 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 250 cm |
|---|
| Lengte | 886 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 19.360 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 7.640 kg |
|---|
| Massa maximaal | 27.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 19.460 kg |
|---|
Bijzonderheden