

Foto’s: Wim Schuitema (2023)


Foto’s: Wim Schuitema (2023)
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-42 Anjum |
| Roepnummer | 02-4201 |
| Voorganger | 02-4201 Personeel/Materiaalvoertuig (22-BV-NF) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-8 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Vito |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | J-498-XV |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 136 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.907 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.193 kg |
| Massa maximaal | 3.100 kg |
| Massa rijklaar | 2.007 kg |
| Bijzonderheden |
|---|