02-0291 Dienstvoertuig Hoofdofficier van Dienst (81-KJH-3)

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | OvD - Officier van Dienst |
|---|
| Merk | Volkswagen Touran |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 81-KJH-3 |
|---|
| Bouwjaar | 2010 |
|---|
| Dienstjaren |
2010 t/m 2024 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 105 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.501 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 689 kg |
|---|
| Massa maximaal | 2.190 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.601 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2010-2022 OvD Drachten (02-7093)
2022-2023 HOvD Regio (02-0291)
2023-2025 Reserve OvD Drachten (02-7093)
|
|---|