

Foto: Wim Schuitema


Foto: Wim Schuitema
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-57 Sneek |
| Roepnummer | 02-5732 > 02-0238 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-0238 Tankautospuit Reserve |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD2.800 HD265 T1.500 S40 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BJ-JP-90 |
| Bouwjaar | 2000 |
| Dienstjaren | 2000 t/m 2023 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 232 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 245 cm |
| Lengte | 697 cm |
| Massa ledig | 9.610 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.390 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 9.710 kg |
| Bijzonderheden | 2000-2020 Sneek (02-5732) 2020-2023 Reserve regio (02-0238) T.b.v. Reserve regio Zuid-West |
|---|