02-0237 Tankautospuit Reserve

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS05 LD3.000 HD250 T2.000 S**** |
|---|
| Merk | MAN |
|---|
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
|---|
| Pomp | Jöhstadt |
|---|
| Kenteken | BZ-VH-60 |
|---|
| Bouwjaar | 2012 |
|---|
| Dienstjaren |
2012 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 250 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 248 cm |
|---|
| Lengte | 730 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 11.155 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 3.845 kg |
|---|
| Massa maximaal | 15.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 11.255 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2012-2026 Bolsward (02-5631)
2026-heden Sneek (02-0237)
T.b.v. reserve regio Zuid-West
|
|---|