
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-02 Regionaal |
| Roepnummer | 02-0005 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-0005 Dienstauto |
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Opel |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | ONBEKEND |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2018 t/m 2023 |
Technische specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.591 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 465 kg |
| Massa maximaal | 2.056 kg |
| Massa rijklaar | 1.691 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
