
Foto: Archief Brandweerforum
02-0001 Dienstauto (7-TNL-70)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-0001 Dienstauto (7-TNL-70)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-02 Regionaal |
| Roepnummer | 02-0001 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-0001 Dienstauto (TX-565-P) |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Peugeot |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 7-TNL-70 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Dienstjaren | 2014 t/m 2018 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 3 stuks |
| Vermogen | 68 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 780 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 410 kg |
| Massa maximaal | 1.190 kg |
| Massa rijklaar | 880 kg |
| Bijzonderheden |
|---|