02-4250 Hoogwerker (BF-HD-13)

Foto: Dennis Kempers
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HW - Hoogwerker
HW-24 |
|---|
| Merk | MAN |
|---|
| Opbouw | Bronto skylift |
|---|
| Kenteken | BF-HD-13 |
|---|
| Bouwjaar | 1997 |
|---|
| Dienstjaren |
1997 t/m 2018 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 272 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 250 cm |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 16.410 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.590 kg |
|---|
| Massa maximaal | 19.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 16.510 kg |
|---|
Bijzonderheden