
13-9404 Dienstbus


| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-94 Bocas |
| Roepnummer | 13-9204 |
| Voorganger | 13-9404 Dienstbus (92-JBK-1) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | V-77-NBG |
| Bouwjaar | 2025 |
| Dienstjaren | 2025 t/m heden |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.112 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.113 kg |
| Massa maximaal | 3.225 kg |
| Massa rijklaar | 2.212 kg |
| Bijzonderheden | hybrid |
|---|