
Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Jan Korte (2022)

Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Jan Korte (2022)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-31 Amsterdam (Nico) |
| Roepnummer | 13-3304 > 13-5302 > 13-9404 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 92-JBK-1 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m 2025 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 5 stuks |
| Vermogen | 130 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.910 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.090 kg |
| Massa maximaal | 3.000 kg |
| Massa rijklaar | 2.010 kg |
| Bijzonderheden | Nr: 600 2009-2018 Ouderkerk a/d Amstel 2018-2019 Uithoorn 2019- Nico |
|---|